Kartes privātpersonām


American Express® Karšu lietotāji var justies droši par savām finansēm, ērti ceļot un iepirkties, izmantot īpašos piedāvājumus un iespējas gan Latvijā, gan visā pasaulē.Citadeles Win-win kartes ir divu karšu komplekts, kas piesaistīts vienam kontam. Norēķinieties jebkur un saņemiet naudas atmaksu, kā arī izbaudiet American Express SELECTS atlaižu programmas piedāvājumus.

Pieteikties
 
Blue no American Express® — elastīga kredītkarte izdevīgiem pirkumiem ikdienā. Unikāls dizains un izcili piedāvājumi, Membership Rewards un SELECTS programmas. Turklāt – arī pirkumu apdrošināšana.

Pieteikties 
 
American Express® Gold ir karte, kuras galvenais uzdevums ir padarīt tās lietotāja dzīvi pilnvērtīgāku. Lielisks serviss, izcila drošība un privilēģijas jebkur pasaulē. Ceļotāji īpaši novērtēs bezmaksas ceļojumu apdrošināšanu visā pasaulē kartes īpašniekam un arī ģimenes locekļiem.

Pieteikties 
 
Privilēģijas lietot The Platinum Card® ir dotas nedaudziem, un it visur pasaulē šī karte norāda uz tās lietotāja īpašo statusu, piedāvājot pašām augstākajām prasībām atbilstošu servisu.